Yükseltilmiş zemin

Yükseltilmiş zemin

Yükseltilmiş zemin günümüz yapılarında iş yerinlerinde, hastanelerde, holdinglerde, okullarda, arge odaları ve sistem odaları gibi mekanlarda alternatif düzen haline gelmiştir.Yükseltilen zemin sizlere tabanın kötü eğimini yansıtmaz. Her mekanda olması gerek elektrik kablolarını duvarları kırarak ve etrafa zarar vererek bir yerden bir yere taşıma durumunu ortadan kaldırır. Kabloları duvardan ilerlettiğiniz vakit zamanla gelişen konsept birlikte yapınızda değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda duvarınızı örümcek ağı gibi bölen elektrik kablosu ve telefon hattı gibi sistemler size engel olur. Bu durumlarda en ideal yol yapınızda Yükseltilmiş döşeme kullanmaktır. Çoğu yapıda bulunan su ve doğalgaz tesisatı iç mekanda duvarlardan yürütüldüğü vakit sizi kısıtlar ve ayrıca çirkin ve kötü görüntü oluşturur. Ofis ve iş yerilerinde sistem odaları kabloların tam anlamıyla örümcek ağı gibi olduğu yerlerdir. Kimse bu görüntüyü yaşam alanında görmek istemez. Bu yüzden bu sistemler zemine uygulanan yükseltilmiş döşemenin altında kalır. Böylec sizleri kablo ve tesisat kalabalığından kurtatır.

Zamanla oluşabilecek problemlere karşı sizleri en yüksek seviyede korur. Kimsenin kolay atlatamayacağı elektrik sebepli yangınları düşündüğümüzde Yükseltilmiş döşeme tam anlamıyla ihtiyacımız oluyor. Oluşabilecek yangında mekanımızdaki kullanılan tüm elektronik eşyalar, belgeler ve diğer eşyalar kullanılamaz hale gelecektir. Yanmaz yükseltilmiş döşeme üreterek sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Tutuşmama özelliği ile mekanınız yangın tehlikesinden koruyor ve sizlere kontrollü bir şekilde yangına müdahale etmenize imkan veriyor. Problemin oluştuğu Yükseltilmiş döşeme panelini kaldırarak sizlere soruna direk müdahale edebilme imkanı sunuyor.

Yükseltilmiş döşeme ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Yükseltilmiş döşeme ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir