Yükseltilmiş döşeme istanbul

Yükseltilmiş döşeme istanbul

Yükseltilmiş döşeme istanbul, Mekanlardaki kirli kablo ve tesisat görünütüsünü gizler. Isı ve ses yalıtımı yapar. Nemden ve rütübetten etkilenmez.

Yükseltilmiş döşeme uygulaması tamamlandıktan sonra ilk 24 saat üzerinde bir işlem yapılmaması gerekmektedir.
Döşeme tamamlandıktan sonra üzerinde iskele gezdirilmemelidir. Eğer iskele kullanımı zorunlu bir durum söz konusu olacak ise iskele ayakları altına bir panelden daha geniş ve en az 18mm sunta plakalar yerleştirilmeli ve iskele bu plakalar üzerinde kaydırılmalıdır.
Yükseltilmiş döşeme üzerinde kesinlikli harç ,boya veya sulu malzemelerle çalışılmamalıdır.Çalışmanın zorunlu olduğu durumlarda çalışılacak alanın su geçirmez bir malzeme ile örtülmesi gereklidir.
Tamamlanmış yada tamamlanmamış ama halı kaplaması henüz yapılmamış döşeme üzerinde işlem yaparken, çalışılacak alana yerleştirilecek kalaslar yardımıyla çalışılmalıdır veya geçişler sağlanmalıdır.
Yükseltilmiş döşeme üzerinde, yer değiştirmeler de, makine ve benzeri ağır eşyaların taşınmasında (özellikle ayaklı ve dar tabanlı eşyalar) küçük kaldıraçlar ve/veya transpaletlerden yararlanılmasında fayda vardır. Bu taşıyıcıların kullanılamaması durumunda, yükseltilmiş döşeme üzerine yerleştirilecek kalas ve benzeri objelerden yararlanılabilir.

Yükseltilmiş döşeme

Eğer yükseltilmiş döşeme sonrası diğer inşaat kalemleri devam edecek ise, malzemenin üzeri mutlaka kartonlar ve kalın naylonlar ile kapatılmalı, parke kaplı bir panel uygulaması yapılmış ise kaplamanın korunabilmesi için mutlaka talaş serilmelidir.
Yükseltilmiş döşemeden sonra alt tesisat işlerinin bitmediği durumlarda,açılması gereken panellerin az sayıya indirilerek gelişi güzel açılmaması,açılan panellerin numaralandırılarak tekrar yerine konulabilmesi,büyük bir alanın açılması gerektiğinde yükseltilmiş döşeme ekibinden bir sorumlu yardımı ile açılması gereklidir.
Altyapı sistemlerinin tamamlayıcısı olan plastik yıldız ve plastik kuşakların, panellerin yerinde çıkarılması ve/veya değiştirilmesi sırasında deforme olmamasına dikkat edilmelidir.

Yükseltilmiş döşeme ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Yükseltilmiş döşeme ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462

Yükseltilmiş döşeme istanbul


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir