Yanmaz yükseltilmiş döşeme

Yanmaz yükseltilmiş döşeme

Yanmaz yükseltilmiş döşeme, ofis, iş yeri, hastane ve arge odaları gibi kablo ve veri hattının en fazla olduğu yaşam alanlarında kablolar çirkin bir görüntü oluşturmakta. Bununla birlikte elektrik taşıyan kablolar kalabalık mekanlarda tehlike arz edebilir. Bunların önüne geçmek için yükseltilmiş zemin döşemesi üretiyoruz.

Zemininize 60×60 karkas sistemi kurarak panellerin montajına uygun hale getiriyoruz. Bu karkas sisteminin içinden su tesisatı, elektrik kabloları ve data kabloları geçirmeniz mümkün. Ardından 60×60 paneller yerlerine yerleştirilir. Ürün karo olduğu için istediğiniz zaman istediğiniz yerden alttaki sisteme müdahale etmeniz mümkün. Bu yüzden altta oluşabilecek aksiliklere ve problemlere kontrollü bir şekilde müdahale etmenize imkan verir. Yeni nesil ürettiğimiz yükseltilmiş döşemeler yanmaz olup sizleri zeminin altında çıkabilecek tüm aksiliklere karşı en yüksek seviyede korumakta.

Yükseltilmiş döşeme ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Yükseltilmiş döşeme ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir