Taş kaplama

Taş kaplama

Taş kaplama : Günümüzde mekanlarımızın olmazsa olmazı haline geldi. Tarihimizdede evlerimizde antik taşlar ve kaplamalar görmekteyiz.Artık doğal taşlardan yapay taşlara kadar binlerce çeşit ürün bulunmakta. Doğanın güzelliğini ve renklerini mekanınızda hissetmeniz için doğla taş kaplama, Ürünün kalitesini ve tam olarak yansıtmak istediğiniz sıcaklığı görebilmek için kültür taşı ve tuğlası uygulanabilir.Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ve benzeri yaşam alanlarında bir duvarınızı taş yaptırmanız mekanınıza ayrı bir konsept katacaktır. Sade kalmış duvarlara artık son. Taş ve tuğla kaplaması ile mekandaki tüm dikkati bir alana toplayabilirsiniz.

Mekanınızda kullanağınız taşın türü ve renkleri yansıtmak istediğiniz konsept için çok önemlidir. Büyük alanlarda büyük taş yapmak her zaman göz zevkini arttırır. Göz yormaz. Mekandaki mobilya ile bağdaştırılan taş her zaman değer katar.

Fikirler

Evinizin bir duvarına yaptıracağınız eski antik taş veya tuğla, Led aydınlatma ile desteklendiğinde paha biçilemez hava katmaktadır.

Bir cafeniz var diyelim; mekanın kolonlarında ve bar bölümünde kullanılacak koyu renkli taşlar mekanınıza ayrı bir ilgi çekici hava katacaktır.

Veya restaurant da; kolonlarda kullanılacak patlatma taş veya kültür taşları mekana daha lüks ve rahat bir hava katar.

Ofisinizde toplantı alanlarını taş kaplayalım; Kültür taşlarımızla toplantı alanlarında doğallık ve huzur yansıtıyoruz.

Veya salonunuzda dekoratif taş kaplanmış bir duvar; gelen misafirlerinizi ağırladığınız ortama ile değer katabilirsiniz.

Doğal ve yapay olarak ayırdığımız iki çeşit taş dekor ürünleri var. Bunları Web sitemizin üst menüsündeki “Ürünler” butonunda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Taş kaplama ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Taş kaplama ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir