Plastik Lambiri

Plastik Lambiri

Plastik lambiri : Günümüz şartlarında nemli ortamlarda diğer tavan ve duvar kaplamalarına oranla en ideal üründür. Sudan, nemden ve buhardan etkilenmez. Kanserojen madde içermez. Plastik tavan modelleri her alana uygulanabilir. Mekanınızdakir kalorifer- su tesisatındaki kötü boru görüntülerini kapatabilir.

Yağış alan teras ve balkonlarda, banyo tavanlarında, havuz ve hamam gibi mekanların duvar ve tavan kaplamasında, konteyner içi kaplamalarda birebir en sağlıklı ve kaliteli üründür.Sudan etkilenmesini istemediğiniz her ortama uygulanabilir. Alt yapısında ızgara dediğimiz tavan-duvar sistemi yapılarak üzerine uygulanır. Hafif olduğu için her sistemde kusursuz uygulanabilir. Montajını paslanmaz vida kullarak yaptığımızda uzun yıllar devamlı buhar ve nem gören mekanlarda boya ve alçı sıkıntısına %100 çözüm. Renk değişimi yapmaz. Güneşin zararlı ışınlarından etkilenmez. Sıcaktan ve soğuktan etkilenmez. İç mekan ve dış mekan kaplamasında kullanılabilir. Beyaz, ahşap desenli, mermer desenli vb. bir çok model ve deseni mevcut. 12,5 cm- 15 cm-20 cm-25 cm ebatlarında her desende ürün mevcuttur.

Plastik lambiri ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Plastik lambiri ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462

 


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir