Plastik lambiri fiyatları

Plastik lambiri fiyatlari

Plastik lambiri fiyatları : Plastik kaplama neme ve suya maruz kalan tavanlara ve duvarlara birebir en ideal üründür. Sudan etkilenmeyen bu kaplama ürünü; hamamlarda, havuzlarda, banyolarda, teraslarda ve dış cephede kullanılabilir. Güneşin zararlı ışınlarından etkilenmez. Kanserojen madde içermez. Aşırı sıcaklar ve aşırı soğuklar haricinde dayanıklı bir üründür. Darbeye karşı emici özelliktedir ve etkilenmez. Altına ızgara dediğimiz sistem uygulandığı vakit her alana plastik kaplama yapılabilir. Izgaralar arası boşluk ürünün arkasına izolasyon malzemesi koymayada izin vermektedir.

Sürekli nemde, rütübette ve sıcak buharda duvarlarınızdaki alçı ve boya zarar görür ve zamanla çirkin bir görüntü oluşturur. Plastik kaplama tam olarak bu sorunu çözmekte.Pvc hammaddesi ile sudan etkilenmeyen ve renk değiştirmeyen lambiri uzun yıllar duvarların ve tavanın çirkin görüntüsünden arındıracaktır. Renkli ve desenli yapısı ile ahşap ve mermer desenli lambiriler mevcut. Sade isteyenler için beyaz renk lambirilerde mevcut.

Plastik lambiri ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Plastik lambiri ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir