Patlatma taş

Patlatma Taş

Patlatma taş; Doğanın yıllar boyu zamanla oluşturduğu doğal taşların kalitesini ve güzelliğini artık yaşam alanlarımıza taşıyoruz. %100 doğal taştan imalatı yapılan taşlar iç mekan ve dış mekanda uzun ömür kullanılabilir. Kararma yapmaz. Boya veya cila gerektirmez. Bakıma ihtiyaç duymaz, Mekandaki değeri ve şıklığı arttırır. Salon duvarlarında, tv ünitlerinde, ofislerde, mutfaklarda ve vitrin gibi yaşam alanı içerisinde kullanılır. Aydınlatma ile süslendiğinde doğanın güzelliğini birebir yansıtır. Yapay ürünler gibi kanserojen madde içermez. Kötü koku yaymaz. Güneş ışığında renkleri canlanır. İçerisinde yapay madde barındırmadığı için hava sürkülasyonuna izin verir ve kaplandığı duvarı havalandırır. Nemden rütübetten etkilenmez. Tutuşmaz, yanmaz. Temizlenebilir.

Bir diğer adıda fileli doğal taşdır. Taşlar ebatlandıktan sonra montajı daha basit olması açısından fileye dizimişlerdir. Taşların mozaik ve örüntülü görünütüsü göz yormamakla beraber mekana sıcak bir doğallık katmaktadır.

Doğal taşlar iç mekanda uygulandığı gibi dış cephelerdede uygulanabilir. Çevredeki kötü hava şartlarından, toz ve pislikten rengi etkilenmez, Yazın aşırı sıcağında; tozlaşma, erime, dökülme ve solma kesinlikle yapmaz. Kışın sert soğuklarında; Donma, çatlama, kırılma ve dökülme yapmaz. Her mevsimde hava şartlarına daynıklıdır.

Patlatma taş hakkında

Doğal taş çoğunlukla duvarlarda kullanılmaktadır. Nadir olarak zeminede uygulanabilir. Zemin kullanımına örnek olarak, garaj girişlerindeki rampalara düz mermer aralarına şeritler halinde Patlatma taş yapılarak aracın kaymaması yapılabilir. Duvarlarda da, her alanda kullanılabilir. Duvarda yapılacak duvar ve yapılmayacak duvar diye bir şartlandırma yoktur. İç mekan veya dış mekan, sıcak veya soğuk, kuru veya ıslak, nemli veya çok güneşli diye ayrım yapılmaksızın Doğal taşlar uygulama yapılabilir. Doğal taş olduğundan hava şartlarından etkilenmez. Yapılacak alanları örnek verecek olursak; tv arkası, salon duvarı, kolon kaplama, giriş duvarları kaplama, bar önü kaplama, bahçe duvarı kaplaması, dış cephe kaplama, mutfak arkası kaplama, yatakodası duvar kaplaması, teras duvar kaplaması, balkon duvarı kaplaması, şömine taş kaplama, barbekü taş kaplama, baca kaplama, işyerlerinde, ofis duvarı kaplama gibi daha bir çok alanda uygulanmaktadır.

Fileli doğal patlatma taş ebatları

2,5 x 2,5 ebatlarında

2,5 x 5 ebatlarında

5 x 5 ebatlarında

5 x 10 ebatlarında

ve mozaik olarak ürünlerimiz mevcuttur.

Patlatma taş ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Patlatma taş ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir