Kapı

Kapı

Kapı,Daire kapıları, ofis kapıları ve ya salon oda kapıları hep alanlarına göre tasarımları değişmektedir. Kapıların tarihçesi hem eski hemde insanlık tarihi ile aynı yaştadır. Kapılar bizler için olmazsa olmazlardandır. İç kapılar genel olarak ahşaptır. Çünkü ahşap estetik, kolay şekil alabilen ve sağlıklı olduğunda tercih sebebidir. Hiç bir evin iç alanlarında ahşap dışında kapılar bulamazsınız. Ahşap olan kapılar iç mekanlarda vazgeçilmezdir. Kısaca ahşap kapılar sağlam dayanıklı olmalıdır. İlk aranan tercih budur.

Kapılar ucuz ise standartların altında demektir. “Çünkü kalite ucuz olmaz.” Bir araba düşünün aynı arabadan marka ve kalite olarak aynı işlevi gören onlarca var, fakat dayanıklılık kalite tasarım hepsinde aynı değildir. Bununla beraber maliyetleride aynı değil işte bu kalite ve dayanıklı olup olmamasından kaynaklanır. Bizlerde bu sektörde kapılar ile alakalı alanlarda kaliteyi tercih etmekteyiz.

Kapı ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Kapılar ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir