Dekoratif duvar paneli

Dekoratif Duvar Paneli

Dekoratif duvar paneli : Ahşap, beton, mermer, taş ve tuğla desenli olmak üzere bir çok modeli vardır. Her model kendine has doğal ürün renklerindedir. İç mekan için 2cm dış mekan için 4cm kalınlıkta panel önerilir. Isı ve ses yalıtımı yapar ve zamanla izolasyon özelliğini yitirmez. Nemden ve rütübetten etkilenmez. Dış cephede yağmur suyu, kar suyu, zararlı güneş ışınlarından renk değiştirmez, izolasyon özelliğini yitirmez.Kanserojen madde içermez. Kötü koku yayma yapmaz. Uzun yıllar kapalı kalan mekanlarda dahi kötü gaz yaymaz. Üzerindeki mineral sıva ürüne doğallık dokusu katıyor. Elinizi dokundurduğunuzda dahi doğal üründeki dokunun hissini verir.

Modele göre panel ebatı değişmektedir. Her ürün kendi doğallığındaki ebatındadır. Derz yerleri sayesinde ürün deforme olduğu yerden tamirat görebilir. Tamiratı oldukça basit olup uygulandığında eski ürünlerle birebir aynı görüntüyü yansıtır. Tamiratın verdiği rahatsız edici ek görünütüsünü yansıtmaz. XPS özellikte olup alev ilertlermez. Ateşi söndürerek durdurur. Tutuşmaz. Doğal ve yapay taşlara oranla daha uygun fiyata sahip. Her bütçeye uygun.Uygulaması basit olup özellik ustalık ve işçilik gerektirmez. Maket bıçağı ve yapıştırıcınızın olması yeterli. Dekoratif duvar panelinin arka kısmına yapıştırıcı sürerek duvara simetrik şekilde yapıştırılır. Montaj için duvarınızın düz ve hatasız olmasına ihtiyaç yoktur.Duvar olması yeterli. Montaj esnasında doğal taşlar gibi toz çıkartmaz.Uygulandığı mekanı kirletmez.

Dekoratif duvar paneli ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Dekoratif duvar paneli ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462

Dekoratif duvar paneli


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir