Alüminyum Süpürgelik

Alüminyum Süpürgelik

Alüminyum süpürgelik: Yapılarda duvarların döşeme ile birleştiği yerlerde boydan boya yerleştirilen alüminyumdan yapılan dekoratif şeritlerdir. Ülkemizde süpürgelik isminin yanı sıra pervaz, sıva dibi ve zemin çıtası olarak da adlandırılmaktadır.Yerden gelecek olan ayak, eşya ya da diğer darbelerin duvara zarar vermesini önleyen, boya ve sıvayı koruyan süpürgelikler aslen duvar diplerindeki döşeme, alçı ve badana kusurlarını kapatarak mekanın kusursuz görünmesini sağlar.

Halı, lamine parke, masif parke ve laminat parke için ayrı özelliklerde üretilen süpürgeliklerden günümüzde en çok tercih edileni Eloksal alüminyum profillerdir.

İstendiği takdirde 6-8-9-10-12 cm vb ölçülerde eloksal, gri, beyaz, siyah gibi standart renkler olmakla birlikte istediğiniz renk ürün satışımız bulunmaktadır. Çok kullanılan ofis, restaurant, cafe, showroom, mağaza, alışveriş merkezleri gibi mekanlarda süpürgelikte en çok aranan özellik dayanıklılıktır. Bu özellik ise Alüminyum süpürgelikte mevcuttur. Zamanla renginde değişim olmayıp üzerinde statik toz boya mevcuttur. Bükülmez, esnemez, paslanmaz ve sudan etkilenmez. Uzun ömürlüdür. Kalabalık mekanlarda kullanılan en dayanıklı ve kullanışlı süpürgelik modelidir.

Alüminyum süpürgelik ürünlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Alüminyum süpürgelik ve benzer ürünlerimizi detaylı incelemek için üst menüden”Ürünler” e tıklayın. Detaylı bilgi, sipariş ve keşif için irtibat : 0216 487 5462

Alüminyum süpürgelik


İLETİŞİM

Showroom :   0 216 487 5462

Müşteri Temsilcisi  :  0 533 335 9782

Müşteri Temsilcisi  :  0 532 502 2813

Sipariş  :  siparis@kircayapi.com

Destek  :  info@kircayapi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir